ЯК ПІДІБРАТИ ПРАВИЛЬНІ БІЗНЕС-ШКАРПЕТКИ? (ЧАСТИНА 1)

Почнемо з того, що шкарпетки виникли не через забаганку якогось дизайнера, а чисто через практичну потребу. На жаль, але людина створена таким чином, що ноги постійно пітніють. І саме шкарпетки можуть допомогти поглинути більшу частину вологи, а тому зберегти взуття від псування, а ноги від натирання. Крім того, правильні шкарпетки рівномірно поглинають вологу, не дозволяючи утворюватися бактеріям, які спричиняють неприємний запах.
Отже, шкарпетки повинні: поглинати вологу від стопи; бути достатньо міцними і захищати ногу від можливих пошкоджень; щільно облягати ногу; бути достатньо тонкими, щоб комфортно носитись зі взуттям; мати правильний колір.

Але це лише базові властивості шкарпеток. Що ж важливо при виборі правильних шкарпеток?

МАТЕРІАЛ.
Базовими матеріалами для шкарпеток є бавовна та шерсть (що не виключає використання інших натуральних матеріалів, наприклад – бамбуку). Крім того, до шкарпеток зазвичай додають деякі синтетичні матеріали. Наприклад поліамід, еластан, нейлон, поліестер тощо.
Бавовна є одним з найбільш поширених матеріалів. Вона добре поглинає вологу, є легкою, що дозволяє використовувати її в якості основи для демісезонних та літніх шкарпеток. Хочу її недоліком є дещо недостатня здатність швидко випаровувати вологу.
Шерсть, на відміну від бавовни, дозволяє швидше випаровувати волозі, а також краще зігріває і більше підходить для зимового періоду.
Синтетичні матеріали так само можуть поглинати вологу, а також допомагати зберігати форму шкарпетки. Хоч самі по собі є досить тонкими і не забезпечують належний комфорт та поглинання вологи, але, в поєднанні із натуральними складовими, є запорукою чудової пари шкарпеток.
Отже, який ідеальний склад правильних шкарпеток? Правильної відповіді на це питання немає. Адже все залежить від того, в яку пору року, де і для чого ти використовуєш шкарпетки. Крім того, кожен виробник має свій секрет і своє ідеальне поєднання. Наприклад ми, в StyleHill, вважаємо що оптимальним складом для шкарпеток, в яких доводиться щодня проводити не менше 8 годин в офісі, є бавовна, в яку додано трохи поліаміду та еластану.
Якщо ти не можеш купити наші шкарпетки, то ми рекомендуємо дотримуватись такого золотого правила, при виборі бізнес-шкарпеток від інших виробників: основний склад з натуральної сировини. Трохи синтетичного матеріалу для покращення абсорбації вологи та забезпечення еластичності шкарпеток.
#бізнесшкарпетки #передплатанашкарпетки #socksdosanddonts

Бета-версія оновленого магазину. Можливі невеликі обмеження в роботі. Відхилити