ЯК ПІДІБРАТИ ПРАВИЛЬНІ БІЗНЕС-ШКАРПЕТКИ? (ЧАСТИНА 2)

Після того, як в “ЯК ПІДІБРАТИ ПРАВИЛЬНІ БІЗНЕС-ШКАРПЕТКИ? (ЧАСТИНА 1)” ми говорили про правильний матеріал для бізнес-шкарпеток, час поговорити про ще один не менш важливий аспект – КОЛІР.

Так, справді, шкарпетки не повинні чорними. Чорний більше не є єдиним допустимим кольором шкарпеток, хоча все ще залишається найбільш популярним і допустимим кольором. Тепер в тебе є безліч варіантів. Все залежить від твого бажання підкреслити цілісність образу, додати контрасту, а також від вміння поєднати кольори в твоєму вигляді.
Найбільш класичним підходом до вибору шкарпеток є підбір у відповідності із кольором брюк. Тобто, із чорним костюмом найкраще підуть чорні шкарпетки, із темно-синім – темно-сині… я думаю, що ідея тобі зрозуміла. При цьому не обов’язково мати ідеальне співпадіння – можливі деякі варіації з тонами. Наприклад, коли під костюм «вугільного кольору» (charcoal) чудово підійдуть чорні шкарпетки.
Якщо ти чув про підхід «відповідності шкарпеток кольору взуття», то цей підхід також існує і він заслуговує на життя. Чому ми в StyleHill не вважаємо цей підхід гарним? Бо візуально він вкорочує ноги і перетворює твої стильні туфлі у напівчоботи. Якщо твій зріст менший за 2 метри, то ми не впевнені, що цей підхід спрацює для тебе.
А тепер ключове питання: чи можна вдягати кольорові шкарпетки?
Ми говорим про бізнес-шкарпетки, тобто шкарпетки, які ти будеш вдягати кожен день у офіс, на зустрічі з діловими партнерами тощо. Тому, як ми вже сказали, найбільш безпечним підходом є саме відповідність шкарпеток кольору брюк (і найбільш популярні кольори представлені у нашій класичній колекції). Але, це не єдиний підхід. Ти цілком можеш вдягати кольорові шкарпетки, якщо: вони, маючи кольорові елементи, які гармонічно доповнюють твій костюм, або гармоніюють з іншими аксесуарами в твоєму образі. Ти можеш додавати контраст до тих пір, поки він буде виглядати в твоєму образі навмисним, а не випадковою недолугістю. Це дуже важливий момент, в якому потрібна значна практика. Ти справді хочеш, щоб твої бізнес-партнери побачили зелені пальми на жовтому тлі під твоїм темно-синім костюмом?
Про правильний матеріал для бізнес-шкарпеток ти можеш прочитати в
#бізнесшкарпетки #передплатанашкарпетки #socksdosanddonts

Бета-версія оновленого магазину. Можливі невеликі обмеження в роботі. Відхилити