ЯК ПІДІБРАТИ ПРАВИЛЬНІ БІЗНЕС-ШКАРПЕТКИ? (ЧАСТИНА 3)

Отже, в частинах 1-2 серії “ЯК ПІДІБРАТИ ПРАВИЛЬНІ БІЗНЕС-ШКАРПЕТКИ?” ми говорили про оптимальний МАТЕРІАЛ і КОЛІР для бізнес-шкарпеток.
Далі зупинимось на оптимальній ДОВЖИНІ.
Розрізняють декілька типів довжини шкарпеток, які ти можеш бачити на малюнку нижче.
No-show шкарпетки по суті є шкарпетками, які повністю сховані у взутті і ідеально підходять для мокасин. Якщо ж ми повернемось до бізнес-шкарпеток, то їх довжина повинна починатись із mid-calf, тобто коли верх шкарпетки набагато вищий за кісточку, але нижчий ніж найбільша частина ікри. Також існують, хоча не мають великої популярності в Україні, шкарпетки, які закінчуються під коліном (over the calf).
Чому бізнес-шкарпетки повинні бути достатньо високими? В діловому середовищі вважається поганим тоном, коли видна частина оголеної ноги (що часто виникає, коли людина з неправильно підібраною довжиною шкарпеток сідає, адже брюки при цьому трохи піднімаються вгору). Деякі виробники не надають цьому увагу, економлячи на матеріалах, і часто можна зустріти шкарпетки, верхній край яких заледве вищий за кісточку. Ми, в StyleHill, намагались підібрати оптимальну довжину шкарпетки, яка б з одного боку не була занадто короткою (приховуючи твої ноги від сторонніх очей), але в той же час і не тиснула на ногу (що буває, якщо шкарпетка задовга і її закінчення попадає на найширшу частину ікри).
Штучні матеріали твоїх шкарпеток дозволяють розтягти шкарпетку досить високо? Хочу нагадати, що під час носіння шкарпетка поступово стягнеться і виникне ризик оголити ногу у найбільш недоречний момент. Тому ми б не рекомендували нехтувати цим важливим аспектом.


#бізнесшкарпетки #передплатанашкарпетки #socksdosanddonts

Бета-версія оновленого магазину. Можливі невеликі обмеження в роботі. Відхилити