ЯК ПІДІБРАТИ ПРАВИЛЬНІ БІЗНЕС-ШКАРПЕТКИ? (ЧАСТИНА 4)

В частинах 1-3 серії “ЯК ПІДІБРАТИ ПРАВИЛЬНІ БІЗНЕС-ШКАРПЕТКИ?” ми поговорили про оптимальний МАТЕРІАЛ, КОЛІР та ДОВЖИНУ для бізнес-шкарпеток.
В заключній частині поговоримо про розмір. Не вір тим, хто заспокоює себе словами “розмір не має значення”, ти ж знаєш, що це неправда.
Оскільки шкарпетки складаються з еластичних матеріалів, вони не мають такої детальної розбивки по розмірам, як взуття. Підбираючи розмір шкарпеток необхідно орієнтуватись саме на розмір твого взуття. Існують різні підходи до градації розмірів шкарпеток. Так, наприклад, в Сполучених Штатах популярними є шкарпетки, які мають лише один жіночий розмір (36-40) і один чоловічий розмір (41-46). Ми, в StyleHill, вважаємо цю концепцією one size fits all не дуже вдалою для бізнес-шкарпеток. Ти колись пробував знайти безрозмірну сорочку, костюм чи туфлі? Те, що ти не бачиш свої шкарпетки, ще зовсім не значить, що до своїх ніг треба ставитись зі зневагою. Завжди можна розтягти шкарпетки до 50-го розміру. Але! Це негативно впливає на характеристики шкарпеток, а також на твій комфорт при носінні.
Також необхідно врахувати і те, на скільки щільно твої туфлі сидять на нозі. Товсті шерстяні шкарпетки навряд чи вдасться вдягнути із туфлями, які дуже щільно прилягають – в цьому випадку підійдуть тонші бавовняні шкарпетки.

Як, враховуючи всю інформацію вище купити шкарпетки, які ідеально підходять саме тобі?
Знай, для чого тобі потрібні шкарпетки. Ти вибираєш шкарпетки для осені/зими/весни/літа? Ти будеш ходити в приміщенні чи цілий день бігати по місту? Ідеальні шкарпетки забезпечать тобі комфорт для цих ситуацій.
Подумай над тим, що тобі не подобається в твоїх теперішніх шкарпетках? Якщо вони закороткі і всі колеги вже впізнають твої кучеряві ноги – просто купи довші шкарпетки (можливо варіант з over the calf буде саме для тебе). Якщо вони недостатньо поглинають вологу – купи шкарпетки, в яких більше поглинаючих матеріалів. Якщо шкарпетки тебе не радують – виходом будуть шкарпетки з кольоровими вставками. Кольорові вставки на носках чи п’яті не будуть видні твоїм партнерам, але ж ти знатимеш, що вони там.

Підбери свою оптимальну цінову категорію.
Зовсім не обов’язково витрачати свою місячну заробітну платню на пару гарних шкарпеток. Але ми також і не радимо купувати найдешевший варіант. Адже, як правило, дуже дешеві шкарпетки мають штучний склад і часто закороткі, а це зовсім не те, що буде тобі на користь. Можеш почати з найдешевшого варіанту, який, на твою думку, має всі необхідні властивості. Якщо ти задоволений – все, зупиняйся. Якщо тебе щось не влаштовує – продовжуй піднімати свою цінову планку до тих пір, поки ти не будеш задоволений. Адже від якості шкарпеток напряму залежить здоров’я твоїх ніг, ну і твоя репутація.

Визнач оптимальний колір.
Підбери кольори, які будуть підходити до твоїх ділових костюмів. Якщо ти готовий до експериментів, і обставини дозволяють, ти можеш вийти за рамки базових кольорів і додати трохи барв в ті зони шкарпеток, які будуть виглядати з-під брюк. Нагадаю, що тут необхідно бути виваженим, щоб образ був цілісним, а не кричущим.
Удачі з вибором! Якщо ти втомишся шукати і захочеш регулярно отримувати чудові шкарпетки просто додому – передплата від StyleHill завжди поруч.
#бізнесшкарпетки #передплатанашкарпетки #socksdosanddonts

Бета-версія оновленого магазину. Можливі невеликі обмеження в роботі. Відхилити