ШІСТЬ ПРАВИЛ ШКАРПЕТОК

Багато чоловіків з чудовим гардеробом можуть зіпсувати враження, просто вдягнувши неправильні шкарпетки. І хоч зараз існує безліч правил, як правильно підбирати шкарпетки, як носити (деякі з яких ти вже міг прочитати в рубриці ЯК ПІДІБРАТИ ПРАВИЛЬНІ БІЗНЕС-ШКАРПЕТКИ? (частина 1-4), ось тобі ключові:

Правило 1: Білі шкарпетки лише для спорту
Скажемо чесно – це одне з найбільш порушуваних правил. Впевнений, що і ти не раз бачив хлопця, вдягненого в костюм, чи навіть сині джинси, в якого на ногах були білі шкарпетки. Як правило, довершують цей букет чорні туфлі. Просто не роби так.
Якщо ти йдеш в спортзал – білі шкарпетки будуть ідеальним вибором. А ще, грати в футбол, теніс і т.д. Спорт – для білих шкарпеток. Все інше – не для них. Для того, щоб не допускати рокових помилок ми навіть рекомендуємо зберігати білі шкарпетки не з усіма іншими, а разом зі спортивною формою. Ну так, щоб вже точно не переплутати.
Але є виключення: ти наречена (але я дуже сумніваюсь, що це так), або ти вдягнув крутий білий смокінг. Тоді чорні шкарпетки точно не пасуватимуть. Навіть темно-сині пасуватимуть не дуже.

Правило 2: Під ділові туфлі підходять лише бізнес-шкарпетки.
Якщо ти плануєш вдягати туфлі (під діловий костюм), ти не можеш вдягати спортивні шкарпетки, незалежно від їх кольору. Справді. Навіть якщо вони чорні. Це правило пов’язане з тим фактом, що спортивні шкарпетки, як правило, робляться з більш грубих матеріалів. Тому вони часто збираються хвилями, а також візуально сильно відрізняються від текстури ділового костюму. Тому рекомендуємо з туфлями вдягати бізнес-шкарпетки. Вони легше вдягатимуться і краще носитимуться, ідеально підходячи під твій діловий костюм.

Правило 3: Підбирай колір твоїх шкарпеток під колір брюк, не взуття.
Про це правило ми говорили в своїх попередніх матеріалах, але воно надто важливе, і ми не можемо оминути його тут. Отже – шкарпетки в тон брюк додадуть образу цілісності. Не обов’язково ідеально підібрати колір, але тональність має бути збережена.

Правило 4: Оновлюй свій запас шкарпеток.
Не будь тим хлопцем, в якого є купа старих шкарпеток з дірками на п’ятах, які ще “зовсім як нові”. Не треба за один раз викидати всі свої шкарпетки і купувати 30 нових пар. Просто визнач свою оптимальну кількість шкарпеток і періодичність, і поступово оновлюй свій гардероб – купуй нові шкарпетки саме тоді, коли найстаріші вже будуть наближатись до видимих ознак зносу. Шкарпетки це той елемент одягу, який, через найбільші навантаження, найсильніше зношується. І хоч ми впевнені, що з тобою цього ніколи не ставалось, але дуже багато чоловіків час від часу стикаються з проблемою неочікуваних дірок в шкарпетках у найбільш недоречний момент (це ще раз довів колишній голова Світового Банку Пол Вулфовіц, під час турне до Туреччини). Не треба ризикувати свою репутацією – просто час від часу купуй нові шкарпетки. І тут сервіс підписки на бізнес-шкарпетки StyleHill буде тією послугою, яка дозволить тобі взагалі перестати перейматись проблемою шкарпеток.

Правило 5: Ніяких шкарпеток з шортами.
Ми знов виключаєм варіант зі спортивним одягом – в футбол можеш грати в улюблених шортах і шкарпетках. Чому в інших випадках “ні”? Цілком практична відповідь – шкарпетки з шортами візуально зменшують довжину твоєї ноги в два рази. А для комфорту твоїх ніг завжди можна вдягти шкарпетки, які не виглядають з мокасин чи іншого літнього взуття.
Але і тут є виключення: ти довгонога дівчина і вдягла під шорти гольфи – цей варіант завжди вітається.
Ну і так, про всяк випадок – не треба, не треба вдягати шкарпетки з сандалями.

Правило 6: Знімай шкарпетки в ліжку… ну ти зрозумів.
Тут довго не будем розповідати. Навіть якщо опалення ще не увімкнули, чи ти переживаєш за енергозбереження і в приміщенні дуже холодно – зніми їх! Насолодись дотиком її ніг! (дівчата, не дякуйте)

Носи цілі стильні шкарпетки і не думай про їх купівлю. Передплата на чоловічі бізнес-шкарпетки StyleHill – приєднуйся до клубу!
#бізнесшкарпетки #передплатанашкарпетки #socksdosanddonts

Бета-версія оновленого магазину. Можливі невеликі обмеження в роботі. Відхилити