ШКАРПЕТКИ – ЦЕ НАША ПРИСТРАСТЬ

А ще ми вважаємо, що діловий стиль, це не уніформа, а спосіб підкреслити свою індивідуальність

STYLEHILL

Grey socks, braun shoes

З ЧОГО ВСЕ ПОЧАЛОСЬ

“Колись, в далекому 2010 році, засновник бренду StyleHill в один ранок прокинувся і виявив, що не має жодної пари нормальних шкарпеток, які він міг би вдягти на роботу під костюм – улюблені яскраві шкарпетки, привезені з Лондону, протерлись на п’ятах, а Нью-Йоркський строгий чорний стиль втратив форму. Проїхавши пів міста в коротких білих спортивних шкарпетках, Максим забіг на базар де купив першу ліпшу пару шкарпеток. Ноги в них дуже швидко спітніли, по висоті вони були наче й стандартні, але насправді не набагато вищі за короткі спортивні, та й після першого ж дня носіння Максим кинув їх не у прання, а у смітник – мисок просто стерся. Так майбутній засновник StyleHill і задумався над тим, що було б класно завжди мати нові шкарпетки під рукою і при цьому не витрачати зусилля на те, щоб купувати нові. Саме так і з’явилась концепція передплати на шкарпетки. ” – десь так могла б звучати історія створення бренду StyleHill. Але ця історія вигадана. Вигадане все, крім того, що засновника бренду StyleHill справді звуть Максим, і що мати нові шкарпетки без зайвих зусиль завжди під рукою – це класно. Саме тому ми і зробили цей бізнес.

Завдяки StyleHill кожен передплатник може назавжди забути про проблему шкарпеток – просто вибери свій розмір, періодичність і тривалість передплати. Щоразу перед черговою доставкою ти зможеш вибрати будь-які 4 пари шкарпеток, серед наявних на складі. І все. А ти займайся справді важливими речами.

передплатити

STYLEHILL

наші шкарпетки вироблені в україні із найякісніших матеріалів

Ми виробляємо наші шкарпетки із якісної та ніжної індійської бавовни. Крім того, ми додали трохи поліаміду та еластану, щоб зробити їх ще більш витривалими.

Крім того, ми зробили наші шкарпетки екстра високими, щоб ти почував себе ще більш впевнено і комфортно.

Склад: 85% бавовна, 10% поліамід, 5% еластан

вибрати

STYLEHILL

ПРО НАС ПИШУТЬ