ПЕРЕДПЛАТА

В чому суть передплати?

Ти вибираєш розмір і колір 4 пар шкарпеток, які після замовлення будуть доставлятись тобі з вибраною періодичністю. Так просто.

Які є варіанти передплати?

Ти можеш оформити передплату з оплатою за кожен отриманий пакунок, або одразу передплату на вибраний період.

Ти можеш обрати доставку шкарпеток з періодичністю 1 раз на місяць, на 2 місяці, або на квартал.

При цьому, ти можеш оформити передплату одразу на рік, півроку або квартал.

Чи є якісь довгострокові зобов’язання, якщо я оформлю передплату?

ЖОДНИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ! Ти можеш змінити колір шкарпеток для доставки, частоту доставки, навіть розмір в будь-який момент (до відправки пакунку до тебе). Більше того, якщо ти по якійсь неймовірній причині ти вирішиш відмовитись від передплати – можеш зробити це в будь-який момент! (Важливо: передплата, оплачена на період, не може бути скасована). Просто напиши чи подзвони нам. Про все інше подбаємо ми.

Як я можу оформити свою чергову доставку?

На сторінці “Участь у клубі” вибери послугу “Чергова доставка”. На сторінці, якій ти опинишся, просто вибери шкарпетки, які ти хочеш, щоб ми поклали в коробку.

Якщо ти вже оплатив передплату на період – при оформленні замовлення в полі КУПОН просто введи свій номер клієнта.

Якщо ти отримав передплату в подарунок, але ще не отримав жодної коробки –  вибери послугу “Отримав подарунок”

Де я можу знайти свій номер клієнта?

Не знаєш свій номер клієнта? Ти можеш знайти його в листі, який ми надсилали тобі з першою коробкою. Крім того, ти знайдеш його просто зайшовши у свій особистий кабінет на сайті.

Номер відсутній і там? В розділі Контакти заповни форму звернення (важливо вказати email, на який зареєстровано користувача) і ми надішлемо номер, якщо електронна адреса відповідає адресі клієнта.

Важливо: Номер клієнта присвоюється лише учасникам клубу передплати на бізнес-шкарпетки StyleHill.

Як можна призупинити передплату?

Призупинити передплату можна просто написавши нам, вказавши свій номер клієнта, чи подзвонити. При цьому передплату можна призупинити максимум на пів року.

Навіщо оформлювати передплату, якщо можна просто купувати тоді, коли захочу, або просто купити набір з 365 шкарпеток?

Щоб зекономити твій час. Невже тобі більше нема про що турбуватись? Ти можеш забути про шкарпетки – ми самі будем нагадувати і надсилати їх тобі. А ти просто концентруйся на цікавіших речах. Крім того, члени нашого клубу першими отримують доступ до цікавих пропозицій, нових колекцій тощо.
І насамкінець, шкарпетки не лише зношуються, але і губляться (під або за шафою, пральною машиною, ліжком… в гостях). Відповідно до досліджень компанії Samsung в Британії, середньостатистичний британець губить 1.3 шкарптеки в місяць, або 15 шкарпеток на рік. А тепер уяви, який буде відсоток втрат, якщо в тебе буде набір хоча б із 100 шкарпеток…

ШКАРПЕТКИ

Яка якість шкарпеток? Навіщо додавати штучні матеріали?

Наші шкарпетки виготовлені із найякіснішої індійської бавовни і на 85% складаються саме з неї. Бавовна забезпечує виконання основних завдань шкарпеток – збереження тепла, виведення вологи, забезпечення сухості стопи. Крім того, ми додали 10% поліаміду для додаткової міцності та 5% еластану для збереження форми.

Шкарпетки не тонкі як скло?

Ні, наші шкарпетки не тонкі. Їх товщина розрахована на комфортне носіння протягом робочого дня в офісі. В зимовий період ми рекомендуємо вдягати їх (як і будь-які інші шкарпетки) із зимовим взуттям. Чому ми не зробили їх товстими для зими? Просто товсті шкарпетки не зручно вдягати разом з туфлями. Крім того, у товстих шкарпетках у тебе будуть протягом дня паритись ноги, якщо ти працюєш у теплому приміщенні.

Я не люблю вибирати свій розмір. Це ж шкарпетки! Чому ви не зробите просто “чоловічий” розмір?

Ми не віримо в концепцію “one size fits all”. Ти колись пробував знайти безрозмірну сорочку, костюм чи туфлі? Те, що ти не бачиш свої шкарпетки, ще зовсім не значить, що до своїх ніг треба ставитись зі зневагою. Завжди можна додати більше еластину і розтягти шкарпетки до 50-го розміру. Але! При цьому збільшується розтягування шкарпетки, або навпаки – шкарпетка збирається у тебе на нозі хвилями. Все це негативно впливає на характеристики шкарпеток, а також на твій комфорт при носінні. А цим ми знехтувати не можем.

ОФОРМЛЕННЯ ПОДАРУНКУ

Я хочу замовити передплату у подарунок для друга/коханого/ділового партнера/конкурента

Якщо ти хочеш подарувати передплату – зайди на сторінку “Участь у клубі” і вибери “Передплата на період”. Вибери тривалість передплати і частоту отримання. При оформленні замовлення в полі “На подарунок?” заповни ім’я та електронну адресу одержувача подарунку.

Якщо ти знаєш, який розмір у отримувача подарунку, а також його смаки:

 1. На сторінці “Передплата на період” вибери розмір, а також 4 пари шкарпеток, які ми покладемо у першу коробку.
 2. Хочеш сам вручити пакунок – оформи доставку на себе. Якщо при оформленні замовлення вибереш “Доставити на іншу адресу” – ми можем одразу доставити пакунок отримувачу (при цьому форма оплати можлива лише безготівкова).
 3. В листі, який буде в коробці отримувача подарунку він знайде детальні інструкції, яким чином скористатись передплатою.

Боїшся помилитись?:

 1. На сторінці “Передплата на період”вибери будь-який розмір.
 2. НЕ додавай шкарпетки у кошик.
 3. Після оформлення замовлення ти отримаєш електронний лист із сертифікатом на передплату, який міститиме код активації та детальні інструкції для отримувача подарунку.
 4. Просто роздрукуй сертифікат і твій подарунок готовий для вручення.

При цьому одержувач подарунку стає членом клубу, а також може міняти колір шкарпеток кожен раз перед тим, як новий пакунок буде йому надсилатись.

Я отримав передплату в подарунок. Що далі?

Якщо ти отримав сертифікат на передплату:

 1. На сторінці “Участь у клубі” вибери послугу “Отримав подарунок”.
 2. Вибери розмір і колір шкарпеток, які ми покладемо у твою першу коробку.
 3. При оформленні замовлення введи код активації, вказаний у сертифікаті.

Якщо ти вже отримав свою першу коробку і хочеш оформити свою наступну доставку:

 1. На сторінці “Участь у клубі” вибери послугу “Чергова доставка”.
 2. Вибери  4 пари шкарпеток, які ми покладемо у твою чергову коробку.
 3. При оформленні замовлення в полі КУПОН введи свій номер клієнта.
Я хочу замовити набір у подарунок для друга/коханого/ділового партнера/конкурента

Якщо ти хочеш оформити набір у подарунок – заповни відповідне поле з ім’ям людини, якій він буде подарований. Якщо ти хочеш, щоб ми надіслали подарунок безпосередньо його отримувачу – напиши про це в коментарях і оператор, при дзвінку, погодить умови оплати.

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Які є варіанти доставки?

Ми користуємось нашими логістичним партнером – компанією Нова Пошта.

Компанія Нова Пошта може доставити замовлення як у найближче відділення, так і безпосередньо за вказаною адресою.

Ми не доставляємо день-в-день.

Також ми не маємо власної служби доставки.

Якщо замовлення буде оформлене і підтверджене до 16:00 в будній день – ми передамо посилку на Нову Пошту в цей же день.

На сайті вказано, що доставка безкоштовна. На скільки це правда?

Справді, при замовленні від 4 пар шкарпеток доставка по всій території України є безкоштовною (незалежно від типу доставки). Ти замовляєш шкарпетки, а решту ми беремо на себе.

Яким чином можна оплатити замовлення?

Оплатити замовлення ти можеш банківською карткою на етапі оформлення замовлення, або  кур’єру чи у відділенні Нової Пошти після отримання замовлення

Чи можна оплатити передплату на рік вперед?

Так, звичайно. Ти, як і рашіне, можеш змінювати частоту доставки, кольоровий набір шкарпеток, при цьому не переживаючи за можливе підвищення ціни. Просто вибери тривалість передплати, та частоту доставки.

ОБСЛУГОВУВАННЯ

Мені доставили шкарпетки, але вони не того кольору/ розміру/ пошкоджені/…/ щось не так

Напиши/ подзвони нам і ми про все подбаємо. Мусимо відзначити, що ми не можемо прийняти шкарпетки, які вже були ношені.

ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ

А де коричневі шкарпетки?

А де твій коричневий костюм? Коричневі шкарпетки будуть… потім… якщо захочеш. Якщо ми будем говорити про найбільш безпечний підхід до вибору гардеробу і підбору шкарпеток, то колір шкарпеток повинен відповідати кольору брюк (можливі варіації в діапазоні одного тону). Чому? Щоб ноги здавались довшими. Перетворення класичних туфель у напівчоботи (коли шкарпетки підбираються під колір взуття, створюючи відповідний візуальний ефект) не є найкращим вибором при носінні костюму. Це можливий, але не найкращий вибір. Тому, якщо твій зріст менший за 2 метри – підбери шкарпетки під колір брюк. Оскільки коричневі костюми в Україні носять не дуже часто, тому ми відклали їх на більш пізній період. Але коричневі шкарпетки обов’язково будуть і круто підійдуть під твої чінос.

Як підібрати колір шкарпеток, які я хочу включити в передплату?

Ок. Ще раз скажу, що безпечний підхід – вибрати шкарпетки під колір брюк (+/- пару тонів). По всім “як” – заходь на наш Блог або сторінку у FB.